«Барні: Зберіть свій Динопарк»

Питання – відповіді
Коли проходить Акція?

Акція проводиться в період з «01» квітня 2021 року (00.00.00 год. за київським часом) по «30» червня 2021 року включно (23.59.59 год. за київським часом)

Де проходить Акція?

Акція проводиться на території України, підконтрольній українській владі, за винятком території Автономної Республіки Крим та м. Севастополь.

Що необхідно зробити, щоб взяти участь в Акції?

Для участі в Акції протягом Періоду проведення Акції Учасник Акції повинен:
- придбати одну або більше упаковку Акційної продукції;
- просканувати QR-код, що знаходиться карті «Дино», після сканування QR-коду з картки автоматично запускається Web Apps-додаток, в якому Учаснику пропонується перейти на Сайт та зареєструватися.
- після заповнення всіх обов’язкових полів форми Учаснику Акції на вказану електронну пошту приходить лист з посиланням на його Особистий кабінет, по якому він повинен перейти для підтвердження.
- після переходу по посиланню відбувається в браузері відкривається Сайт і автоматично реєструється тип картки «Дино», за якою Учасник Акції здійснив реєстрацію.

ВАЖЛИВО
Кожен з 12 типів QR-кодів може бути зареєстрований в одному Особистому кабінеті лише один раз. Повторна реєстрація одного і того ж самого типу QR-коду в одному й тому самому Особистому кабінеті неможлива.

Учасник може сканувати один і той же тип QR-коду на одній і тій же картці «Дино» багато разів (для перегляду анімації).

Яка продукція є Акційною?
 • - Тістечко бісквітне з шоколадною начинкою «Ведмедик Барні», 150 г.;
 • - Тістечко бісквітне з молочною начинкою «Ведмедик Барні», 150 г.;
 • - Тістечко бісквітне з бананово-йогуртовою начинкою «Ведмедик Барні», 150 г.;
 • - Тістечко бісквітне з абрикосовою начинкою «Ведмедик Барні», 150 г
Що таке QR-код?

Це квадратний штрих-код, який наноситься на друкарську продукцію або розміщується в Інтернет (наприклад, сайт, банер) і в якому зашифровано інформацію. Ви можете знайти QR-код на зворотному боці картки, яка знаходиться в промо-упаковці.

Де знайти QR-код?

QR-код розміщений на картці «Дино» всередині кожної упаковки Акційної Продукції (всього є 12 типів карток «Дино» з розміщеними на них QR-кодами. Ці картки в довільному порядку розміщені всередині кожної упаковки Акційної Продукції).

Чим сканувати QR-код?

Камера смартфона і/або планшет з вбудованою функцією зчитування коду, QR-рідер.

Я наводжу пристрій на код, але нічого не відбувається/не вдається зісканувати QR-код?
 • - Перевірте, чи немає пошкоджень на стороні картки, на яку нанесено код
 • - Протріть об'єктив, що зчитує, можливо він засмітився (пил, відбитки пальців і т.п.)
 • - Переконайтеся, що в приміщенні (на вулиці) достатнє освітлення
 • - Спробуйте наблизити або навпаки відсунути пристрій, що зчитує від коду
 • - Перевірте, чи є підключення до Інернет у пристрої, яким сканується код
 • - Тримайте пристрій вертикально
 • - Функціонал доповненої реальності, яка запускається з QR-кодом, доступна тільки в період промо 1.04.2021-30.06.2021
iPhone не виконує сканування QR-код: як виправити?
 • Якщо ваш iPhone не виконує сканування QR-код, ось кілька можливих причин:
 • - На вашому пристрої Apple не встановлена iOS 11 або пізніша версія. Якщо на вашому пристрої не працює iOS 11 або пізніша версія, ви можете завантажити сторонній додаток для сканування QR-кодів. Або можете оновити свою версію iOS.
 • - Яскравість вашого екрану занадто низька. Він повинен бути досить яскравим, щоб камера могла бачити QR-код, інакше QR-код не буде скануватись.
 • - На об'єктиві вашої камери є пляма, через що камера не може розпізнати QR-код. Протріть, будь-ласка, камеру свого телефону, якщо ви цього не зробите, QR-код не спрацює.
 • - Телефон нахилений або знаходиться в будь-якому іншому положенні, крім вертикального. Щоб сканувати QR-код за допомогою iPhone, телефон необхідно тримати вертикально.
 • - Ваш iPhone може бути занадто близько або занадто далеко від QR-коду. У камери є відмінна можливість розпізнавати і сканувати QR-коди. Це коли співвідношення 10: 1 досягається точно. Хороший спосіб знайти його - тримати пристрій приблизно за фут (30 см) від QR-коду. Потім повільно наближайтеся до нього, поки він не просканує.
QR-код не працює на Android: як виправити?
 • Ось кілька причин, чому QR-код не працює на пристроях Android:
 • - Ваш пристрій Android не працює під управлінням Android 9 або більш пізньої версії. Якщо ваш пристрій не працює під управлінням Android 9 або більш пізньої версії, ви можете завантажити сторонній додаток для сканування QR-кодів. Ви також можете перевірити і оновити свою версію Android.
 • - Можливо, яскравість екрану занадто низька. Камера, що сканує QR-код, схожа на камеру, що робить знімок. Він повинен бути досить яскравим, щоб камера його могла побачити.
 • - На об'єктиві камери є пляма, через що камера не може сканувати і зчитувати QR-код. Протріть, будь-ласка, камеру свого телефону, в іншому випадку QR-код не буде скануватися.
 • - Ваш пристрій нахилено, зігнуто або знаходиться не в вертикальному положенні. QR-коди необхідно сканувати, тримаючи телефон вертикально. В іншому випадку QR-код не працює.
 • - Можливо, ваш пристрій Android розташовано занадто близько або занадто далеко від QR-коду. Знову ж таки, дивіться вище співвідношення 10: 1. Якщо вам не вдається знайти правильну відстань, вам допоможе метод проб і помилок. Посувайте телефон ближче і далі, поки не побачите розпізнаний QR-код.
Якщо QR-код не сканується під час використовувати програми для камери iPhone або Android.
  Спробуйте завантажити сторонні додатки. Ми рекомендуємо додаток Google Lens для Android або додаток Google iOS. Потім просто запустіть свій власний тест QR-коду.
Допоки можна реєструвати QR коди?

QR-код вважається прийнятим, якщо його зареєстровано на Сайті, починаючи з «01» квітня 2021 року (00.00.00 год. за київським часом) по «30» червня 2021 року (23.59.59 год. за київським часом).

QR-коди, що зареєстровані до «01» квітня 2021 року або після «30» червня 2021 року до участі в Акції не приймаються.

Як буде проводитись визначення отримувачів Заохочення?
 • - Перші 5 000 Учасників Акції, що зареєструють 4 різні типи QR-кодів, гарантовано отримають Гарантоване заохочення №1, Альбом для карток «Дино».
 • - Перші 1 500 Учасників Акції, що зареєструють 8 різних типів QR-кодів, гарантовано отримають Гарантоване заохочення №2, Набір фігурок Барні (по 4 фігурки в одному наборі).
 • - Перші 50 Учасників Акції, що зареєструють 12 різних типів QR-кодів, гарантовано отримають Гарантоване заохочення №3, конструктор «Лего».
Які Заохочення можна отримати та яка їх загальна кількість?
 • - Гарантоване Заохочення №1 – Альбом для карток «Дино». Загальна кількість складає 5000 (п’ять тисяч) штук за весь Період проведення Акції;
 • - Гарантоване Заохочення №2 – Набір фігурок Барні (по 4 фігурки в одному наборі). Загальна кількість складає 1500 (одна тисяча п’ятсот) наборів за весь Період проведення Акції;
 • - Гарантоване Заохочення №3 – конструктор «Лего». Загальна кількість складає 50 (п’ятдесят) штук за весь Період проведення Акції;
Як я дізнаюся, що виграв Заохочення?

Кожен з Учасників Акції, що зареєстрував достатню для отримання відповідного виду Гарантованого Заохочення кількість QR-кодів, отримує в своєму Особистому кабінеті повідомлення про можливість отримання відповідного Гарантованого Заохочення.

Як буде доставлено Заохочення?

Адресна доставка кур’єрською службою до дверей отримувача протягом 120-ти календарних днів із дати отримання контактної інформації отримувача та його повної поштової адреси.

Чи треба надавати документи для отримання Заохочення?

Документи для отримання Заохочення надавати не потрібно, але в разі виникнення спірних питань Організатор/Виконавець Акції можуть вимагати від Переможця Акції надати оригінали карток «Дино» з QR-кодами, які були використані Учасником, а також документи, що посвідчують особу Переможця Акції (паспорт, довідка про присвоєння ідентифікаційного коду, тощо).

Скільки разів можна брати участь в Акції?

В Акції можна брати необмежену кількість разів, але кожен з 12 типів QR-кодів може бути зареєстрований в одному Особистому кабінеті лише один раз. Повторна реєстрація одного і того ж самого типу QR-коду в одному й тому самому Особистому кабінеті неможлива.

Скільки Заохочень можна отримати?

Кожен Переможець Акції, що зареєстрував достатню кількість QR-кодів для отримання відповідного виду Гарантованого Заохочення може отримати тільки по 1 (одному) Гарантованому Подарунку кожного виду протягом Періоду проведення Акції, за умови належного виконання умов цих Правил Акції.

Чи треба отримувачу Заохочень сплачувати податки?

Ні, податки сплачує Виконавець Акції (рекламна агенція).

Чи відповідають лінзові картки вимогам законодавства України?

Так, за результатами державної санітарно-епідеміологічної експертизи лінзові картки відповідають вимогам діючого санітарного законодавства України. Ознайомитись з сертифікатом можна за посиланням тут. Дітям до 3-х років не дозволяється використовувати картки. Рекомендується нагляд дорослої особи для дітей старше 3-х років.

Що робити якщо в акційній упаковці нема лінзової картки?

З технічних причин подарунок може знаходитись не в кожній акційній упаковці. В зв’язку з тим, що Організатор Акції не має можливості перевірити наявність картки в купленому товарі претензії у разі відсутності лінзової картки в продукції, що була придбана не приймаються.