Угода користувача

Ваша згода

Цей веб-сайт належить компанії «Mondelēz International Inc.» («Монделіс»). Компанія «Монделіс» використовує цей сайт і надає вам доступ до нього для інформаційних цілей. Відвідуючи цей сайт або використовуючи його, ви погоджуєтеся на ці Умови використання та підтверджуєте свою згоду з нашою Політикою конфіденційності. Якщо ви не згодні з Умовами користування та Політикою конфіденційності, ви не можете користуватися даним сайтом.

Умови використання сайту

Якщо не вказано іншого, даний сайт надано для вашого особистого некомерційного використання. Ви не можете змінювати, копіювати, поширювати, передавати, показувати, виконувати, відтворювати, видавати, ліцензувати, створювати похідні роботи або продавати будь-яку інформацію, програмне забезпечення, продукти або послуги, отримані на сайті. І можете показувати і, використовуючи електронні засоби, копіювати, завантажувати і роздруковувати фрагменти матеріалів, що містяться на сайті, для вашого власного некомерційного використання, за умови, що ви не будете змінювати або видаляти будь-які повідомлення про авторське право, торгову марку або інші вказівки на право власності. Будь-яке інше використання матеріалів, наведених на сайті, включаючи, але не обмежуючись, модифікацію, відтворення, розподіл, перевидання, показ або передачу змісту цього сайту, без попереднього письмового дозволу компанії «Монделіс», забороняється. Будь-який матеріал, який ви завантажуєте з сайту, включаючи, але не обмежуючись, програмне забезпечення, файли, графіку, дані або будь-які інші дані, належить компанії «Монделіс» або її ліцензіарам. Коли ви завантажуєте ці матеріали, «Монделіс» надає їх Вам за ліцензією, яка є відкличною. «Монделіс» зберігає повне право власності на програмне забезпечення та на всі пов'язані з цим права інтелектуальної власності. Ви не можете поширювати або продавати ці матеріали, а також проводити розбирати чи інакше перетворювати їх в будь-яку іншу форму, придатну для використання людиною.

Надані Вами матеріали

Ви підтверджуєте, що несете відповідальність за будь-який наданий Вами матеріал, включаючи відповідальність за такі аспекти як законність, надійність, доречність, достовірність та авторське право щодо будь-якого такого матеріалу. Ви не можете направляти на сайт, поширювати чи інакше публікувати через нього будь-які матеріали, зміст яких є наклепом, що дискредитує, непристойним, загрозливим, що порушує права на недоторканність приватного життя або гласність інформації, образливим, незаконним або інакше небажаним, або який може бути кримінальним злочином або заохочувати таке, порушувати права будь-якої особи чи інакше бути підставою для виникнення відповідальності або порушувати будь-який закон. Ви не можете направляти на сайт інформацію комерційного змісту. За виключенням інформації особистого характеру, яку ми можемо отримувати від вас відповідно до нашої Політики конфіденційності, всі зауваження, пропозиції, ідеї, графіку або іншу інформацію, яку ви передаєте компанії «Монделіс» через цей сайт, стає власністю компанії «Монделіс», навіть якщо ця угода буде згодом розірвано. Компанія «Монделіс» і уповноважені нею особи мають право вільно копіювати, розкривати, поширювати, інкорпорувати та інакше використовувати матеріали, які ви їй надаєте, для будь-яких і всіх комерційних чи некомерційних цілей, без будь-якого зобов'язання надавати компенсацію вам або іншим особам за такі матеріали.

Відмова

Компанія «Монделіс» не робить жодних заяв та не дає жодних гарантій відносно точності або повноти змісту цього сайту. цей сайт і матеріали, інформація, послуги та продукти, представлені на цьому сайті, у тому числі, але не обмежуючись, текст, графику і відсилання, надаються «як є» і без будь-яких гарантій, будь то прямо передбачених або тих, що маються на увазі. Компанія «Монделіс» відмовляється надавати будь-які гарантії, будь то прямо виражені, або ті, що маються на увазі, включаючи але не обмежуючись, гарантіями придатності для конкретної мети, відсутності порушень, комп'ютерних вірусів, а також гарантії, що виникають в результаті ведення ділової активності або за час проведення виконання роботи. компанія «монделіс» не робить жодних заяв та не дає жодних гарантій відносно того, що функції, які на сайті, діятимуть безупинно або будуть вільні від помилок, що дефекти будуть виправлені, або що цей сайт чи сервер, який забезпечує доступ до сайту, не має вірусів або інших шкідливих компонентів. Компанія «Монделіс» не робить жодних заяв та не дає жодних гарантій відносно використання матеріалів на цьому сайті в тому, що стосується їх повноти, правильності, точності, адекватності, корисності, своєчасності, надійності або іншого. додатково до вищезазначеного, саме ви (а не компанія «монделіс») бере на себе всі витрати по необхідним обслуговуванням, ремонту або виправленням. У деяких державах закон не дозволяє застосовувати подібну відмову від відповідальності, і тому вищезгадані правові застереження можуть бути не застосовані відносно вас.

Обмеження відповідальності

Ні за яких обставин, компанія «Монделіс» не буде нести відповідальність за будь-які прямі, непрямі, спеціальні, штрафні, непередбачені, типові чи інші збитки або будь-які збитки, навіть якщо компанія «Монделіс» була попередньо проінформована щодо можливості таких збитків, виникаючих або під час виконання контракту, або через недбалості, або внаслідок будь-яких інших причин, на підставі або в зв'язку з використанням, нездатністю використання інформації, послуг, продуктів і матеріалів, доступних цьому сайті. Так як в деяких державах не дозволяється встановлювати обмеження на тривалість дії передбачуваних гарантій, а також на виключення або обмеження відповідальності за наступні або непередбачені збитки, вищезгадані обмеження можуть бути стосовно вас не застосовані.

Компенсація збитків

Ви погоджуєтеся відшкодовувати збитки, забезпечувати непритягнення до відповідальності компанії «Монделіс», її посадових осіб, директорів, службовців, агентів, ліцензіарів та постачальників і захищати від всіх втрат, збитків і витрат, включаючи відповідні гонорари адвокатів та судові витрати, що виникають в результаті будь-якого порушення цих умов або будь-якої діяльності, пов'язаної з вашим обліковим записом в мережі Інтернет (включаючи, але не обмежуючись, недбалою або неправомірною поведінкою), допущених вами або будь-якою іншою особою, отримуючи доступ до сайту через використання вашого профілю в мережі Інтернет. Цінні папери компанії «Mondelēz International Inc.» На цьому сайті ми не надаємо консультацій з питань інвестицій, і матеріали на даному сайті не можуть розглядатися як пропозиція продати чи купити будь-які цінні папери компанії «Mondelēz International Inc.» Якщо ви вирішите використовувати будь-який матеріал, доступний на сайті, для прийняття рішення про те, чи варто купувати або продавати цінні папери компанії «Mondelēz International Inc.», будь ласка, пам'ятайте про те, що матеріал на даному сайті відображає тільки минулі показники діяльності.

Посилання на інші сайти

Даний сайт може забезпечувати доступ до інших інтернет-сайтів. Компанія «Монделіс» не контролює роботу цих сайтів, і ви звертаєтеся до них виключно на ваш власний ризик. Компанія «Монделіс» також не підтверджує і не схвалює ніяких продуктів або інформації, що пропонуються на інших сайтах, доступ до яких ви отримуєте через зв'язок на даному Сайті. Щоб визначити, чи перебуваєте ви як і раніше на сайті компанії ПРаТ "Монделіс Україна" / Mondelēz International або перейшли на інший веб-сайт, перевірте адресу URL у вашому браузері.

Юрисдикція

Компанія «Монделіс» контролює роботу і використовує цей сайт з українським відділенням компанії. Ми жодним чином не гарантуємо і не даємо підстав припускати, що матеріали сайту можуть бути використані за межами України. Якщо ви використовуєте сайт за межами України, тільки ви несете відповідальність за дотримання будь-яких застосовних місцевих законів. Ви не можете використовувати або експортувати матеріали даного сайту в порушенні експортного законодавства та інших нормативних актів. Будь-яка претензія, що стосується веб-сайту або вашого використання його, буде регулюватися конкретними законами України, незважаючи на протиріччя їх правових положень, і ви погоджуєтеся з тим, що юрисдикцією і територіальною підсудністю для будь-якого судового розгляду, що виникає прямо або побічно з використання даного сайту або будь-яким чином пов'язаного з таким, будуть володіти судові органиУкраїни.

Зміни веб-сайту і справжніх Умов використання

Надаючи матеріали на даному сайті, компанія «Монделіс» не обіцяє, що ці матеріали залишаться доступними вам. Компанія «Монделіс» має право в будь-який час припинити роботу даного сайту, будь то повністю або частково, без будь-якого повідомлення вас про це. Компанія «Монделіс» також залишає за собою право змінювати основні та додаткові умови і повідомлення, з урахуванням яких вона надає доступ до цього сайту, і ваше використання цього Розділу після будь-яких таких змін буде вважатися підтвердженням вашої згоди на такі змінені Умови використання. Ви згодні регулярно переглядати такі Умови використання, щоб перевірити, чи не були в них внесені будь-які зміни.

Припинення дії цієї Угоди

Ця Угода залишається в силі до припинення його дії будь-якою стороною. Ви маєте право припинити дію Угоди в будь-який час, знищивши всі матеріали, отримані з цього сайту, а також всю пов'язану з цим документацію, всі копії та інсталяції. Компанія «Монделіс» може припинити дію цієї Угоди в будь-який час без повідомлення вас про те, що ви, на її думку, порушуєте будь-які умови цієї Угоди. При припиненні дії Угоди ви повинні знищити всі матеріали.

Інші умови

Якщо будь-яка умова цієї Угоди буде визнана незаконною, недійсною або нездійсненною, інші умови Угоди залишаться в силі. Цей документ являє повну Угоду між вами та компанією «Монделіс» по відношенню до всіх аспектів вашого використання цього Сайту.